SERGEANT CLOTHING | BEANIES

by

U

Dlho tu nebolo žiadne líčenie a aj keď sa líčim skoro každý deň, väčšinou keď si uvedomím že by som líčenie mohla nafotiť je už moc tma alebo mám iné problémy so svetlom :D. To môžete vidieť aj na fotkách v tomto článku.. Niekedy mám pocit že vôbec nedokážem zachytiť ako vyzerá líčenie v realite. Taký istý pocit mám aj pri svojich vlasoch, ktoré vyzerajú vždy inak. Líčenie bolo v skutočnosti o dosť výraznejšie a naozaj celé viečko bolo trblietavé v krásnom zlatom odtieni.Uvedomujete si že za už ani nie dva týždne sú vianoce? Mne posledné mesiace tak ušli že nejaké vianoce ešte vôbec nevnímam. A myslím že tento rok ich ani nejak oslavovať nebudem. Vonku to moc vianočne zatiaľ nevyzerá a aj keď ešte nie je sneh, zima je už poriadna. Dnes by som vám chcela prestaviť nové beanies od Sergeant Clothing. Ja som čiapky nikdy moc nemusela no posledné roky som im nejak prišla na chuť a hlavne som zistila že bez nich mi ide v zime odmrznúť hlava :D. A aj keď ja ružovú moc nemusím, ako na oblečení alebo na mojom líčení, zamilovala som sa do tejto čiapky vo farbe baby pink ♥
Čiapky nájdete v štyroch farbách a môžete si ich objednať cez facebook stránku Sergeant Clothing (TU). Aby ti neunikli žiadne novinky sleduj aj instagram (TU).
Cez víkend sme boli so Sergeant Clothing na akcií Paddock Market v Trenčíne. Bola to menšia akcia a prvá akcia s oblečením, no už teraz sa tešíme na ďalšie. Kvôli čiapkám sme si urobili výlet do Bratislavy, keďže práve prišli z výroby a chceli sme ich mať cez víkend na markete. Samozrejme že keď som bola už v Bratislave musela som navštíviť Aupark a asi úplne nečakane, predajňu nyx :D. Môj nákup určite čoskoro uvidíte na instagrame a aj na blogu.
Čo poviete na čiapky? Páčia sa vám?
Prajem vám krásny deň 🙂
 
5 Responses

What do you think?

Your email address will not be published.