KOZMETIKA CIEN

by

A

Ahojte! Už pred nejakou dobou predstavil Lidl svoje kozmetické novinky a ja som sa rozhodla ich vyskúšať. Tieto produkty testujem už vyše mesiaca, a dnes vám poviem svoj názor na ne. Nie všetky mi sadli, no našla som medzi nimi aj svojich obľúbencov.

 

Začneme pleťovými maskami. Ja som si vybrala čistiacu  a hydratačnú, no v ponuke majú ešte jednu a to masku proti vráskam. Masky sú balené po 2 častiach, no mne jedna tá časť vydržala tak na 3-4 použitia. Majú jemnú konzistenciu (povedala by som ako krém) a z pleti sa po pôsobení zotierajú. Hydratačná maska obsahuje aloe vera a jojobový olej a je naozaj úžasná! Pleť mám po nej neskutočne jemnú a hebkú. Túto masku určite odporúčam a ja sama si ju určite budem kupovať. No naopak čistiaca maska ma vôbec neohúrila. Masky sa majú naniesť na čistú pleť na 10-15 minút, no mňa vždy táto maska už po 2 minútach začala na tvári dosť páliť. Nechápem prečo keďže nemá citlivú pleť. Tieto masky stoja 0,69€.
Jemne čistiace pleťové mlieko. Malo by hydratovať a udržovať prirodzenú rovnováhu pleti  a taktiež by malo vyhovovať každému typu pleti. Tu sa musím zastaviť pretože slová jemné, hydratovať a každý typ pleti mi k môjmu testovaniu tohto produktu vôbec nesedia. Mlieko ma na tvári naozaj dosť štípe, a to opakujem že nemám citlivú pokožku. Svoju úlohu plní – makeup odstráni, no aspoň u mňa nie moc príjemne. Možno je to preto že obsahuje alkohol, ako som si neskôr všimla. Balenie má 250ml a stojí 1,49€.

 

Stylingový sprej ktorý chráni vlasy pred tepelným poškodením pri použití fénu, žehličky alebo kulmy až do 200°C. Mal by uľahčovať rozčesávanie a dodávať vlasom hodvábny lesk. Naozaj pomáha pri rozčesávaní, no všimla som si že pri jeho používaní mám rýchlejšie mastné vlasy, čo mi dosť vadí a preto si ho už viac nekúpim. Balenie má 200ml a stojí 1,99€.

 

A dostávame sa k posledným výrobkom, a to mojim obľúbeným. Prvý je regeneračný balzám s keratínom. Mal by obnovovať vlasovú štruktúru, vyživovať vlasy a chrániť ich pred vysušením, pomáhať s ich rozčesávaním a navracať vlasom ich silu a lesk. Áno Áno Áno! Táto maska presne dokáže čo sľubuje. Regeneračná maska na vlasy s keratínom a panthenolom. Mala by obnovovať štruktúru vlasov, poskytovať hydratáciu, posilnovať vlasy a pomáhať s rozčesávaním. Taktiež má táto maska odo mňa jednoznačné Áno! Tieto výrobky ma veľmi milo prekvapili a som z nich nadšená! Vlasy mám po nich krásne jemné, hebké, uhladené, vyživené a ešte k tomu aj krásne voňajú. Ja si tieto produkty určite kúpim znovu a taktiež vám ich odporúčam. 🙂 Balzám ma 200ml a stojí 1,49e. Maska má 250ml a stojí 1,99€.

 

A čo vy a kozmetika z lidlu? Skúšali ste už nejakú? 🙂
3 Responses
 • Alex B
  máj 28, 2016

  Ja nemám nejaké veľkú skúsenosť s tout značkou, ale masku som už od nich skúšala a príde mi super a toto leto chcem skúsiť od nich aj opaľovacie krémy 🙂

 • Soňa Lazoriková
  máj 31, 2016

  Cien mám doma aj sprej ochranný, aj lak na vlasy z tejto rady. Lak krásne vonia, akurát veľmi nespevňuje. Sprej je však skvelý, určite doporučujem. 🙂

  http://www.rebelliouslily.blogspot.sk

 • Monica Noir
  jún 8, 2016

  Tie veci na vlasy ma teda zaujali! 😀 Asi ich vyskúšam ♥

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.