ZIAJA KAKAOVÉ MASLO | RECENZIA

by

A

Ahojte! Tak sa opät po dlhšej dobe hlásim, a to s kozmetickou recenziou na produkty od značky Ziaja. Od tejto značky som už dlhú dobu chcela vyskúšať nejaké produkty, no dostala som sa k tomu až teraz, a to len vďaka tomu že Ziaja otvorila svoju predajňu aj v mojom meste. Vybrala som si 3 produkty z rady kakaové maslo, no v budúcnosti by som chcela vyskúšať niečo aj z ich najznámejšej rady kozie mlieko.

Prvý produkt ktorý ma zaujal je vyhladzujúci šampón. Mal by hydratovať a zabranovať vysušovaniu, zlepšiť stav vlasov, prinavrátiť lesk a vďaka vyhladeniu štruktúry vlasov zabrániť vymývaniu farby, čo sa mne ako červenovláske dosť hodí. 🙂

Šampóny sa mi hodnotia ťažko lebo vždy po nich nanášam masku/kondicionér. No tento šampón mi vyhovuje, vlasy dôkladne umyje a dokonca mi zmiernil lupiny po používaní šampónu od Milvy, čomu sa veľmi teším. Krásne vonia ako skoro všetky výrobky z tejto línie. Tento šampón má 400ml a stojí myslím okolo 3-4€.
Ďalší produkt je vyhladzujúca maska na vlasy. Mala by vlasy hĺbkovo regenerovať, zabraňovať lámanie a štiepenie končekov, a vyhladzovať narušenú štruktúru vlasu. Maska má jemnú konzistenciu, no vôbec nevonia na rozdiel od ostatných produktov.

 

Túto masku vždy nechám pôsobiť tak 5-10 minút a umyjem. Vlasy mám po nej krásne jemné, ľahko sa rozčesávajú, vyzerajú oveľa zdravšie a dokonca nie sú také krepovité, s čím mám vždy po ich umytí problém. Túto masku som si dosť obľúbila a myslím že to nie je moje posledné balenie. Balenie má 200ml a myslím že stojí tiež okolo 4€.

 

Posledný a najobľúbenejší produkt je pleťový krém ktorý obsahuje okrem kakaového masla aj vitamín E. Je určený pre normálnu a suchú pleť, no napriek tomu že ja mám zmiešanú až mastnú mi tento krém vyhovuje. Má ľahkú konzistenciu ktorá sa do pleti krásne vsiakne, a nezostane mi na nej mastný film ako som už pri hydratačných krémoch zažila. Preto mi vyhovuje aj ako podklad pod make-up.
Pleť mám po ňom krásne hebkú jemnú a hydratovanú, a tá vôna je neskutočná. Tento krém mi naozaj veľmi sadol, a určite ho odporúčam. Balenie má 100ml a stojí okolo 3-4€.
Skúšali ste už nejaké produkty od značky Ziaja? Aké sú vaše skúsenosti?
Prajem vám krásny deň 🙂

No Comments Yet.

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.