SYOSS COLOR REFRESHER

by

T

Tento článok začnem asi tým, že už cez rok si farbím vlasy na bordovú farbu. A každá červenovláska mi dá za pravdu, že všetky odtiene červenej z vlasov miznú neskutočnou rýchlostou. Kým som nepoznala tento produkt, moje vlasy po 2-3 umytiach stratili 50% intenzity farby. A komu by sa chcelo farbiť sa každé 2-3 týždne a ničiť si tak vlasy? Dnes bude reč o produkte Syoss Color Refresher.
Je to vlastne farbiaca pena ktorá vám predĺži výdrž farby, oživí jej intenzitu alebo pomôže so zakrytím odrastov. Tiež si ju môžete dať na nefarbené vlasy na získanie zaujímavých odleskov. Aplikácia je naozaj jednoduchá. Po umytí vlasov s flaštičkou zatrasiete aby sa vytvorila pena, ktorú aplikujete na vlasy a necháte pôsobiť 3 minúty. Ak chcete dosiahnuť výraznejšej farby môžete nechať pôsobiť dlhšie. Potom sa jednoducho z vlasov vypláchne. Tento produkt nájdete v drogériách v troch odtieňoch – červená, hnedá a blond. Toto je moje už 3. balenie s ktorým som naozaj spokojná. Ak máte rovnaký problém s výdržou farby, určite vám odporúčam to skúsiť.
Chcela som vám zachytiť rozdiel no nepodarilo sa mi to. Najprv som skúšala nechať svoju farbu nechať vyblednúť a potom som použila túto penu. Bolo vidno malý rozdiel, no žiadna sláva. No teraz to naopak robím tak, že od prvého farbenia vždy pri sprchovaní použijem tento produkt. Musím povedať že mám vlasy mesiac od farbenia a farba je stále ako nová. Bez tohto produktu som mala už mesiac po farbení ryšavé vlasy. Produkt má 75ml a stojí okolo 4-5€.
Čo hovoríte na tento produkt? Skúšali ste ho už? 🙂

No tags 0
4 Responses
 • Rosalie Naimanová
  jún 30, 2016

  Super recenze – jsi první od koho o tomto produktu slyším. Jelikož jsem obarvená na zářivě červenou (s fialovým podtónem) rozhodně si produkt zkusím sehnat a vyzkouším 🙂

  • Lusyliana
   jún 30, 2016

   Ďakujem 🙂 skús, myslím že budeš spokojná 🙂

  • Lusyliana
   jún 30, 2016

   Ďakujem 🙂 skús, myslím že budeš spokojná 🙂

 • Janka Bianka
  september 17, 2016

  To je skvelá novinka, ešte som o nej nepočula, takže vďaka za tip. Mne sa tiež zvyčajne nedarilo predĺžiť trvácnosť farby, ale prešla som na farebný šampón Pallette a od tej doby sa mi zdá, že je to podstatne lepšie, asi je to tým, že nemá toľko podtónov, ktoré sa zvyknúť vymývať z farieb najrýchlejšie. Dosť pomáha aj umývanie vlasovou kozmetikou určenou na farbené vlasy, tiež som si dlho myslela, že je to hlúposť, ale má to niečo do seba.
  Bianka

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.