ESSENCE – ALL ABOUT ROSES EYESHADOWS PALETTE

by

Z

Značku Essence mám rada už veľa rokov, vlastne odvtedy čo som s kozmetikou vôbec začala. Myslím že táto kozmetika je dostupná pre každého a dajú sa u nej nájsť aj dosť kvalitné produkty. Po lakoch, očných linkách, make-upoch či korektoroch som sa rozhodla vyskúšať aj ich tiene na oči.  

Siahla som po tejto krásne paletke all about roses. V drogerií nájdete tieto paletky ešte v ďalších 3 veziách – all about – bronze, nudes a grey. Ja som sa dlho rozhodovala medzi nudes a roses, no roses nakoniec vyhrala. 

Paletka obsahuje 8 krásnych tieňov z ktorých sú štyri matné a štyri trblietavé. Tiene sú strašne jemne namleté a príjemné, no ako sa dá čakať u takejto cenovej kategórie – prášia. No nie je to nič hrozné. Ich pigmentácia ma príjemne prekvapila. Samozrejme najtmavšie tiene sú pigmentované najviac, no prekvapila ma pigmentácia tých najsvetlejších. Na viečku ich je viac vidieť ako na týchto fotkách na ruke. Mne bez báze vydržali na očiach celý deň, takže ja som spokojná. Tieto tiene stoja niečo málo cez 4€, čo je si myslím super cena na takúto paletku. 🙂
Máte radi značku Essence? A skúšali ste už túto paletku? 
Prajem vám krásny deň 🙂
7 Responses
 • Klaudy's enjoyment
  august 4, 2016

  Značku Essence mám celkom rada, no ich paletky som ešte neskúšala, ale na tieto som čítala už veľa pozitívnych recenzií, tak si možno aj ja nejakú kúpim 🙂

  • Lusyliana
   august 5, 2016

   Myslím že za tú cenu sa určite oplatí. 🙂

 • Sofie futó
  august 4, 2016

  Myslím, že jako každá slečna nebo žena už jsem i já zkoušela dost produktů a paletky jsou opravdu moc fajn na každodenní použití.

 • BLOND SITE
  august 4, 2016

  Myslím, že poměr cena/kvalita je super. Barvy jsou to krásné!

  BLOND SITE

 • Kateřina Výmolová
  august 4, 2016

  paletku jsem už několikrát držela v ruce, ale ještě jsem ji nekoupila, protože stíny moc nepoužívám, ale odstíny se mi moc líbí. Jinak mám od Essence moc ráda jejich laky na nehty.
  Beauty by K.

 • Monica Noir
  august 5, 2016

  Ja som mala all about greys, spočiatku som bola nesmierne nadšená, ale po čase mi jej pigmentácia pripadala slabá.. Ale táto vyzerá fakt výborne 🙂

 • Hizaki Sawai
  august 7, 2016

  Máš pravdu, že essence je jedna z těch dostupných značek.A ano, mají spoustu skvělých výrobků. Tuto paletku už jsem viděla, ale zatím mě neuchvátila natolik, abych po ní šáhla. Jednu menší paletku však od essence už mám a ta nepráší vůbec takže spokojenost.:)

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.