BIO RUŽOVÁ VODA DULCIA

by

D

Dnes vám ukážem jeden úžasný produkt z e-shopu www.krasnakazdyden.czAk nepoznáte tento e-shop tak ho určite navštívte 🙂 Nájdete tam veľa zaujímavých prírodných produktov od mnohých značiek. Aj prírodnú dekoratívnu kozmetiku. Páči sa mi to, že tento obchod podporuje aj menších slovenských a českých výrobcov, a tak máte možnosť vyskúšať si aj produkty od značiek, o ktorých ste predtým ani nepočuli. Myslím že si určite vyberie každý. Mňa zaujalo toľko vecí že som nevedela čo skôr.

Prvé čo musím spomenúť je, že krajšie zabalený balíček som snáď ešte ani nedostala. Je to moc milé keď vidíte ako si s takýmito vecami dáva niekto záležať – čo si ja veľmi cením 🙂
Dnes vám ukážem moju novú lásku, ktorou je Bio ružová voda v spreji od značky Dulcia. Je to hypoalergénna pleťová voda s čiastiacim a tonizujúcim účinkom a je vhodná na všetky typy pleti. Má protizápalové účinky, udržiava pH pokožky a stimuluje regeneračné procesy. Keďže má výrazné antibakteriálne účinky nemusí obsahovať konzervanty a preto je bez alkoholu.

 

V čase keď píšem túto recenziu, mám vypotrebované už pol balenia. Pri prvom použití som čakala že bude viac a výraznejšie voňať, no to je asi jediné čo jej môžem “vytknúť”. Je úžasná na osvieženie pleti kľudne aj keď máte na sebe make-up, na fixáciu make-upu a tonizáciu pleti. Plť je po nej jemnejšia, hydratovanejšia a celkovo krajšia. Pri dlhšom používaní som si všimla že sa mi rýchlejšie hojí akné aj stopy po ňom. Ja som si ju jednoducho zamilovala. ♥ Balenie má 100ml a stojí 7,90€.

Stretli sa sa už niekedy s ružovou vodou? 
3 Responses
 • Alfa
  September 16, 2016

  Ja mám doma jednu ružovú vodu, kupovala som ju ešte niekedy na začiatku leta v DM drogerii, mám tú od Purity Vision, ale musím povedať, že som ju až tak často nepoužívala. Párkrát som ju skúsila po líčení, ale keďže sa nejak veľmi nelíčim, tak neviem povedať, či makeup fixuje dobre. 😀 Ale skôr som ju využila na tonizáciu pleti. 🙂

 • Another Dominika
  September 16, 2016

  Růžovou vodu znám jen díky blogům, ale zatím si ještě nejsem jistá, ale jestli ji potřebuju 🙂

  AXE Giveaway | Another Dominika

What do you think?

Your email address will not be published.