SOAPHORIA MASKA A ČISTIČ

by

A

Ahojte! Tento produkt som dostala na testovanie od e-shopu www.krasnakazdyden.cz. V minulom článku som vám už ukazovala, ako krásne zabalené balíčky chodia z tohto e-shopu. 🙂


Nutriphoria maska a čistič od značky Soaphoria. Rada skúšam nové pleťové masky a tento prírodný produkt ma zaujal na prvý pohľad. Je to vitamínová bomba pre pleť. Obsahuje levanduľu, marocký íl, niauoli, damašskú ružu, biely íl, mandle a bambucké maslo. Tento produkt by mal pleť čistiť, zjemnovať, redukovať začervenané miesta, hydratovať, zjemnovať vrásky a nastavovať rovnováhu pleti.

 

Dá sa použiť ako maska alebo ako produkt na každodenné čistenie. Konzistencia mi pripomína bahno, ktoré obsahuje malé čiastočky ktoré fungujú ako jemný peeling. Ja som si ho na každodenné čistenie moc neobľúbila, pretože pri zmívaní mám pocit že je hnedočervená farba všade. No naopak tento produkt si rada užívam ako masku raz týždenne. Má sa nanášať na mokrú tvár, no to sa mi moc neosvedčilo keďže mi potom maska stekala. Pleť si vyčistím, trošku prejdem vatovým tampónom aby bola vlhká, nanesiem a nechám 15 minút pôsobiť. Potom mokrým tanpónom pleť umyjem a vždy ju ešte musím dočistiť pleťovou vodou aby som odstránila všetky zvyšky.

Maska ja na pleti príjemná, no ak máte nejaké otvorené ranky tak tam trošku štípe ale dá sa to vydržať. Pleť je po nej jemná a hebká a mám pocit že mám po použití o dosť menšie póry.

Produkt je v krásnom sklenenom balení s dobrým uzáverom, takže sa nestane že by pri cestovaní niekam vytiekol. Má 125ml, čo určite vydrží dlhšiu dobu. Stojí 11,90e.

Skúšali ste už niečo od značky Soaphoria? 

Prajem vám krásny začiatok týždňa 🙂


No tags 0
5 Responses
 • Dendy
  September 19, 2016

  Se značkou nemám zatím zkušenost, ale věřím, že ji brzy vyzkouším. 🙂 Skvělá recenze.

  Lifestyle and beauty

  • Lusyliana
   October 2, 2016

   No toto bola moja prvá skúsenosť s touto značkou a verím že nie posledná 🙂 ďakujem 🙂

 • Kateřina Výmolová
  September 19, 2016

  Děkuji za recenzi, já jsem zkoušela takový zelený čistič a maska v jednom a musím říct, že se tyto produkty moc povedly.
  Můj blog: Beauty by K.

  • Lusyliana
   October 2, 2016

   Tiež si myslím, sú to veľmi zaujímavé produkty 🙂

 • Daniela Slávik
  September 20, 2016

  Soaphoriu som skúšala a niečo mi vyhovovalo, niečo zas nie. Maska však vyzerá super.

  SlavikStories
  Čítanie je sexy

What do you think?

Your email address will not be published.