KÉRATASE ELIXIR ULTIME REPAIR SÉRUM

by
Vítam vás pri novej recenzii. Zo stránky www.paradivka.cz som dostala na testovanie jeden zaujímavý produkt na vlasy, tak sa na neho poďme pozrieť 🙂

Kératase elixir ultime repair sérum solide. Tento produkt je vlastne olejový balzám v pevnej forme. Mal by ochranovať a regenerovať vlasy, pôsobiť proti krepovitosti vlasov, zaceliť končeky a hĺbkovo vyživovať. Keď mi prišiel bola som prekvapená aký je maličký (môžete vidieť na nasledujúcej fotke rozdiel oproti ruke).

Ako som už spomínala má tuhú konzistenciu, no tá sa pri stretnutí s rukami mení na olejček. Pri prvom nanášaní som to s balzámom dosť prehnala (dala som si balzámu asi 3x viac ako vidíte na poslednej fotke). Prehnala som to pre to lebo som zvyknutá si tekutých olejčekov dávať omnoho viac keďže ich moje dosť suché vlasy potrebujú. Ďalším používaním som sa s týmto produktom naučila pracovať a dávam si na jeho množstvo pozor. Naozaj pekne vonia a vlasy sú po ňom vyživenejšie a aj končeky vyzerajú oveľa lepšie. Mám pocit že vyzerajú aj lepšie ako po použití nejakého tekutého oleja. Jediné čo mu môžem vytknúť je, že mi tento balzám moc nepomáha s rozčesávaním vlasov. Obsahuje 15 olejov ako napríklad – avokádový, olivový, kokosový olej ale aj mandľový, či olej z marhuľových jadier. Tento produkt je dobrý, no ak mám pravdu povedať viac mi vyhovujú tekuté olejčeky.
Čo poviete na tento tuhý olej na vlasy? 
1 Response
  • The world of makeup
    október 7, 2016

    Zajímavý produkt. Na vlasy hojně používám hlavně klasické tekuté oleje. Pro výživu a také finální úpravu namísto laku nebo tužidla. Zdá se mi to pro mé suché vlasy mnohem lepší, a effekt je stejný.

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.