ZIAJA KOZIE MLIEKO – DENNÝ KRÉM, OČNÝ KRÉM A TELOVÉ MLIEKO

by
Ahojte! Kozmetika Ziaja sa na tomto blogu už objavila a to produkty z rady kakaové maslo (článok si môžete prečítať TU). No dnes tu mám recenziu na produkty z jej najznámejšej rady, ktorou je kozie mlieko.

Prvým produktom je denný krém. Tento krém je určený pre ľudí 20+, ktorý majú suchú pleť a pleť náchylnú na tvorbu vrásiek. Má naozaj ľahučkú konzistenciu, ktorá sa dobre rozotiera. Po nanesení sa vsakuje do pár sekúnd, čo mi je naozaj moc príjemné. Krém obsahuje zložky z kozieho mlieka, D-panthenol, vitamín E a A.

Ako viete, ja mám pleť mastnú/zmiešanú a niekedy sa mi niekde objavia suché miesta. Tento krém by mal byť hydratačný. Čo on aj je, lenže úroveň jeho hydratácie nie je taká veľká ako som zvyknutá u hydratačných krémov. No všetko je o vašich preferenciách a mne tento krém presne vyhovuje – rýchlo vsiakne, pleť po ňom vôbec nemám lesklú a pritom ju aj hydratuje. Pre mňa ideálny podklad pod make-up. Po použití ju mám naozaj jemnú a hebkú ako už dlhšiu dobu po žiadnom kréme nie.
Vôna je príjemná, jemná. O vyhladení vrások povedať moc neviem. Keďže má naozaj jemnú konzistenciu, treba ho aj viac naniesť a tak sa tento krém dosť rýchlo míňa. Ja som si tento krém celkom obľúbila a kým ešte nie je naozajstná zima mi jeho hydratácia stačí. Balenie má 50ml a stojí okolo 5€.
Ďalším produktom je očný krém. Tiež ma ľahkú, gélovejšiu konzistenciu, ktorá sa pekne kĺže po očnom okolí a do pár sekúnd vsiakne. Je neparfumovaný a stačí ho naniesť naozaj málo. Obsahuje tie isté vitamíny ako predchádzajúci krém.
Na pokožke okolo očí ma neštípe ani nedráždi, čo sa mi už pri pár krémoch stalo. Pod očami pár vrásiek mám a nemôžem povedať že by ich krém nejako vyhladil, no po použití ich mám o niečo menšie. Pokožka je vyhladenejšia a jemnejšia na dotyk. Balenie má 15ml a stojí okolo 3€.

Poslednú tu mám vzorku telového mlieka. Znova ľahká konzistencia, no tentoraz až vodová. Ľahko sa rozotiera a tiež rýchlo vsakuje do pokožky. Pleť je po ňom príjemná a vyživená. Ja mám pokožku normálnu, no myslím že pre suchú pokožku by bolo toto telové mlieko málo hydratačné.

Používate kozmetiku Ziaja? Alebo máte jeden z týchto produktov?
Prajem vám krásny deň 🙂
No tags 0
7 Responses
 • Pavla Kopuletá
  October 12, 2016

  Ziaju znám, ale dlouho jsem nezkoušela 🙂 jen kdysi hnědou řadu s kakaovým máslem, ale ta už se možná ani nevyrábí.
  All my cosmetics

  • Lusyliana
   October 12, 2016

   Vyrába sa, pred pár mesiacmi som na produkty z tejto rady písala recenziu, odkaz je aj v tomto článku 🙂

  • Alex B
   October 12, 2016

   Ja mam prave jeden super krem od Ziajy a som s nim.velmi spokojna 🙂

 • Weilynn
  October 12, 2016

  Ja som sa už tiež obzerala po nejakých produktoch od Ziaji, ale zatiaľ skúsenosť ešte nemám. No určite mám v pláne čosi vyskúšať. 🙂

 • Kateřina Výmolová
  October 12, 2016

  Měla jsem sprcháč z této řady a byla jsem moc spokojená.
  Beauty by K. – na mém FB najdeš soutěž 🙂

 • Dominika
  October 13, 2016

  Tú vzorku mám tiež doma, ale ešte som ju nestihla vyskúšať. Dúfam, že aj ja s touto značkou budem rovnako spokojná ako ty. 🙂

  https://thefashiontwiins.blogspot.sk/

 • Katarína Sládečková
  October 16, 2016

  Toto kozie mlieko som ešte neskúšala. No vyzerá naozaj atraktívne. Osobne som od nich mala uhorkovú edíciu na pleť a čokoládový sprchový gél ktorý bol naozaj úžasný.

What do you think?

Your email address will not be published.