TEKUTÝ RÚŽ MILANI AMORE MATTE LIP CREME | RECENZIA

by

T

Trendom tohto roka sú matné tekuté rúže a prvý sa konečne objavuje aj na tomto blogu. Ja som si tieto rúže zamilovala pre ich matný efekt a výdrž. A čo vy? 🙂
Takže dnes tu mám tekutý matný rúž Amore Matte lip creme od značky Milani. Dostala som ho v odtieni 15 Gorgeous, čo je naozaj výrazná ružová farba, ktorej vyzerá na perách ešte výraznejšie 😀 S aplikátorom sa dá v pohode pracovať, no prijala by som nejakú vykrojenejšiu špičku s ktorou by sa lepšie vykreslovalo hrany pier.
Na perách “zaschne” do pár sekúnd. Páči sa mi finish tohto rúžu, ktorý je krásne matný. Má ľahučkú a príjemnú konzistenciu ktorú na perích ani necítite. Vôbec sa neotláča a ani pery nelepí, čo je ďalšie veľké plus. No bohužiaľ musím pokračovať negatívami. Po pár hodinách zalezie dosť do vrások a keď sa usmejete urobí vám také biele čiarky, čo nevyzerá moc dobre. Tiež sa začne pomaly strácať zo stredu pier. Keď ho moc navrstíte začne lepiť a nevyzerá dobre. To sa mi stalo aj pri prvej vrstve kde som ho dala viac lebo som mala pocit že robí fľaky. Keď si dávate tento rúž musíte mať dokonale hladké pery, žiadne šupinky ani nič podobné. Parfumácia tomto produktu je veľmi sladká, čo mi nevadí, no niekomu by mohlo. Ja tento rúž ako celok nezatracujem a viem že sa stáva že niektoré odtiene sú horšie ako ostatné, a verím že toto je ten prípad a ostatné odtiene na tom budú lepšie.
Skúšali ste tento rúž? Čo na neho hovoríte?

9 Responses

What do you think?

Your email address will not be published.