BELL KOZMETIKA – PRODUKTY NA PERY | RECENZIA

by

A

Ak sledujete môj instagram alebo facebook, všimli ste si, že som od kozmetiky Bell dostala naozaj veľký balík produktov. Táto kozmetika je poľská a jej produkty sú cenovo dostupné. Časť z nich som sa vám rozhodla venovať a tak na facebook stránke nájdete súťaž (odkaz TU).
Článok som nakoniec musela rozdeliť na tri časti keďže je tu veľa fotiek a po publikovaní mi to tu robilo neplechu. A tak vám v budúcom článku ukážem ešte produkty na pleť – make-upy, púdre atď a produkty na oči.
poľská kozmetika Bell
Matte lipstick with aloe vera
 
Rúž má krásnu krémovú konzistenciu, no neruzomiem prečo sa volá matný. Jeho finish je skôr saténový, no to sa dá vyriešiť otlačením pier do kapesníka. Je naozaj pigmentovaný. Ja mám odtieň 05, čo je nude farba s prímesou marhuľovej a možno trošku ružovej. Na perách je príjemný, no veľkú výdrž nečakajte.
Hypoallergenic creamy lipsticks
 
Aj keď tieto rúže majú v názve že sú krémové, sú o dosť hutnejšie ako predchádzajúci rúž. Taktiež sú bohato pigmentované a vytvárajú lesklejší saténový finish. Na perách sú tenučké a ani ich necítite. Mám pocit že tieto farba týchto rúžov sa v obaloch javí trošku inak ako potom na perách. Odtieň 01 je na perách taká lososová farba a 07 je sýta malinovo-červená farba. U týchto rúžov je vďaka hustejšej konzistencii lepšia aj výdrž.
Precision Lipliner
Kontúrovacie ceruzky na pery mám posledným rokom veľmi rada. Tieto sú mäkké takže sa s nimi dobre pery vykresľujú a tak majú aj úžasnú pigmentáciu. Dostala som odtiene 03 – krásna zastrená bordovo-hnedá a 06 – teplejšia a tmavšia hnedá. Po nanesení vyzerajú ako by ste použili rúž so sametovým finishom. Po otlačený do kapesníka sú matné a vydržia kludne aj 4-5 hodín.
Hypoallergenic Lipliner

Táto kontúrka je o trošku menej krémová, no na pigmentácií jej to neuberá. Toto je odtieň 01 a povedala by som že je to taká malinová s prímesou nude farby. S finishom a výdržou sú na tom tak isto dobré ako tie predchádzajúce. Celkovo kontúrky na pery od tejto značky sú super.
Hľadala som kde u nás túto kozmetiku môžete zohnať a ževraj ju majú v Teta drogérií. Jediný e-shop ktorý som našla že má túto značku v ponuke je www.retrogeria.sk.

 Poznáte túto kozmetiku? Aké s ňou máte skúsenosti?

5 Responses
 • Alex B
  november 10, 2016

  Tá riasenka ma zaujala 🙂

 • Monica Noir
  november 10, 2016

  Značku som pred nejakým časom zaregistrovala, a skutočne sa mi zapáčila 🙂 Mimochodom, chválim recenziu, musela si si s ňou dať skutočne veľa práce 🙂

  • Lusyliana
   november 10, 2016

   Ďakujem 🙂 no trvalo to nejakú dlhšiu chvíľu 😀

 • Another Dominika
  november 10, 2016

  Tuhle kosmetiku vůbec neznám a upřímně produkty na rty mě ani moc nezaujaly.. Spíš se těším na produkty na oči 🙂

  Another Dominika

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.