SLEEK MATTE ME TEKUTÝ RÚŽ A BRONZE BLOCK

by

A

Ahojte! Vítam vás pri novom článku kde sa pozrieme na dva produkty od populárnej kozmetickej značky Sleek. Dnes to bude trošku “rozpačitá” recenzia a som zvedavá na vaše skúsenosti s týmito produktami. 🙂
Prvým produktom, dosť známym produktom je tekutý matný rúž Matte me v odtieni Bittersweet. Len pre info nápis na rúži nemám pretože je to tester. Veľmi som sa tešila až tento rúž vyskúšam. Bol to vôbec prvý matný rúž ktorý som vyskúšala. Hneď ma potešilo aký pekný odtieň mi poslali. V obale vyzerá tak jemnejšie, no prekvapivo na perách je dosť výrazný, ale to mi nevadí. S aplikátorom som spokojná, je malý, skosený a pri nanášaní sa mi s ním dobre pracuje.
Tekutý rúž radšej nanášajte pomaly a precízne, aby ste nevyšli z línie pier, pretože keď zaschne, tak ľahko ho dole nedáte. Keď náhodou výjdete, treba to hneď utrieť. Rúž zasychá naozaj do pár desiatok sekúnd do krásnej matnej podoby. Na perách nelepí a vôbec sa neotláča. Problém ktorý s ním mám je že už po nejakých 2 hodinách hodinách (niekedy dokonca menej) mi začne miznúť zo stredu pier a z vnútorných kútikov, no čo je horšie že mi na perách urobí akýsi betón? ktorý vytvára nepríjemný pocit pnutia na perách a nevyzerá to moc pekne. Farba doplniť kvôli tomuto efektu už moc nejde. Moc ma to mrzí hlavne kvôli tomu krásnemu odtienu. Netuším ako sú na tom ostatné odtiene, no za mňa tento bohužiaľ nie. Čo som zisťovala tak nie som sama s takýmito negartívnymi skúsenostami na tento odtieň.
Druhým produktom je Bronze block. Je to produkt ktorý obsahuje 3 hnedé odtiene a jeden ružový ktorý sa môže použiť ako lícenka. Na webe je napísané že tmavší odtieň dodá pleti opálený vzhľad a bledšie odtiene poslúžia ako rozjasňovač. Ja mám tento produkt v odtieni Light. Dva “bledšie” odtiene si ako rozjasňovač dať nemôžem, pretože sú tmavšie ako moja pleť.
Mne sa to strašne ťažko hodnotí, pretože bronzéry vôbec nepoužívam a na kontúrovanie sa tento produkt použiť nedá, bohužiaľ. Po zmiešaní všetkých tieňov vznikne tmavší odtieň plný trblietok, čo ako viete tiež moc neobľubujem. Myslím si, že tento produkt môže byť fajn pre ľudí ktorý v lete chcú dodať svojej pleti opálený nádych s malým rozjasnením.
Aké máte skúsenosti s rúžami Matte me? A čo s brozne blockom?
Prajem vám krásny zbytok víkendu 🙂
2 Responses

What do you think?

Your email address will not be published.