CHRISTMAS MAKE-UP INSPIRATION

by

D

Dlho tu nebolo žiadne líčenie a aj keď sa líčim skoro každý deň, väčšinou keď si uvedomím že by som líčenie mohla nafotiť je už moc tma alebo mám iné problémy so svetlom :D. To môžete vidieť aj na fotkách v tomto článku.. Niekedy mám pocit že vôbec nedokážem zachytiť ako vyzerá líčenie v realite. Taký istý pocit mám aj pri svojich vlasoch, ktoré vyzerajú vždy inak. Líčenie bolo v skutočnosti o dosť výraznejšie a naozaj celé viečko bolo trblietavé v krásnom zlatom odtieni.
Naniesla som podkladovú bázu pod make-up a potom som naniesla make-up. Na očné viečka som naniesla podkladovú bázu pod očné tiene, a pod oči, stred nosa a nad pery som naniesla svetlý korektor. Všetko som to zapúdrovala. Pokračovala som líčením obočia a to mojimi klasikami – tmavším tieňom na obočie a maskarou na obočie od Essence som ho vyčesala.
Tieňom na obočie a maskarou som si upravila obočie. Pod neho som naniesla svetlý tieň na zvýraznenie. Do očného záhybu som naniesla svetlý hnedý tieň aby sa mi potom ďalšie tiene lepšie strácali. Po celom viečku a po kútiku oka som prešla zlatou jumbo ceruzkou aby boli potom tiene výraznejšie. Na ne som naniesla zlatý tieň vo viacerých vrstvách aby bol naozaj výrazný (čo na fotkách bohužiaľ nevidíte). Od vonkajšieho kútika som začala líčenie stmavovať hnedým tieňom s jemným shimmerom a všetko som rozblednila do stratena. Tekutou linkou som si namaľovala mačaciu linku a naniesla som špirálu. Tiene som taktiež naniesla aj pod oko. tvár som vykontúrovala, naniesla lícku a rozjasňovačom som nešetrila. Na pery som naniesla môj najobľúbenejší tekutý matný rúž v krásnej červeno-mahagónovej farbe.
 
Použité produkty:
 
paletka Makeup revolution Iconic 1
♥ mono očný tieň Catrice v odtieni 950 Gold Out!
♥ Bell quatro očných tieňov odtieň 01
♥ Estyle špirála mega volume effect
♥ Bell creamy touch make-up
♥ Essence Super Fine eyeliner pen
♥ Nyx LipLingerie v odtieni 12 Exotic
♥ Nyx jumbo eye pencil v odtieni 630
♥ Maybelline korektor Affinitone
♥ Essence tiene na obočie a Make Me Brow maskara na obočie
♥ Essence rozjasňovač a bronzér
 
Čo hovoríte na moje líčenie? Ako sa na vianoce líčite vy?
Prajem vám krásny deň 🙂
 
 
8 Responses

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.