MAKE YOUR TATTOO SHINE

by

T

Tetovanie ako ozdoba tela je v dnešnej dobe už niečím veľmi bežným, aj keď na Slovensku sa ešte stále niekedy stretnete s nepochopením, odsudzovaním či predsudkami, ako by to definovalo vašu povahu, správanie alebo to, aký človek ste. Na sebe si to moc nevšímam, keďže moje tetovanie moc viditeľné nie je, no môj priateľ Tomáš by Vám vedel povedať.

Starostlivosť o nové tetovanie je veľmi dôležitá, no ak už tetovanie máte, netreba na neho zabúdať ani po jeho zahojení. Tetovaná koža je viac citlivá a ak chcete mať tetovanie stále krásne, treba sa o neho starať. Na vyblednutie farby najviac pôsobia slnečné lúče a preto je žiadúce ho chrániť krémom s UV filtrom. Tiež sa odporúča aby krém obsahoval vitamín E. A že tu mám pre Vás dnes jeden tip? 🙂

Krém na starostlivosť o tetovanie Tattoo Nano Shock od kozmetiky Lux Factor sme poctivo testovali obidvaja. Už cez dva roky mi Tomáš stále “vyplakáva” aké bledé má tetovanie, čo s tým a že sa mu to nepáči. A konečne ho niečo dokázalo umlčať. No teraz pre zmenu zas opakovane (niekedy viac krát denne, čo je naozaj únavné :D) počúvam: “pozriiii aké mám farebné tetovanie!”

Tetovanie PRED a PO natretí.

Skvelé je, že tento krém je 100% prírodný. Obsahuje napríklad bambucké a kakaové maslo či mandľový olej, a tiež spomínaný vitamín E, ktorý tetovanie naozaj potrebuje. Okrem toho chráni pred škodlivým UVA/UVB žiarením. Krém sa po natretí do pokožky pekne vsiakne a pokožka je celý(!) deň krásne vláčna a hydratovaná. Hneď po prvom nanesení vidíte viditeľný rozdiel. Linky sú oveľa viditeľnejšie a farby viac ožijú. Ja som to skúmala hlavne na Tomášovi, pretože má tetovanie väčšie, farebné a viac vyblednuté ako ja, pretože ho má dlhšie (okolo 8 rokov). A možno aj preto, že na to svoje si tak dobre nevidím. Tomáš je nadšený a ja tiež, pretože konečne nemusím počúvať to sťažovanie sa. 😀 A ešte jeden pozitívny postreh od neho – ak si dáte tento krém a cez deň sa v tomto teple spotíte, pokožka nie je vôbec lepkavá, ako pri používaní nejakého bežného telového mlieka.

Krém zoženiete na webe www.lux-factor.com a mám pre Vás aj zľavový kód. Ak pri objednávke zadáte kód “LUSYLIANA” dostanete 10% zľavu. 🙂

*sponzorovaný obsah

No tags 7
2 Responses

What do you think?

Your email address will not be published.