ABOUT ME & AUTUMN VIBES

by

S

SOM. Som bláznivá. Na prvý pohľad jemná, no v skutočnosti drzá a úprimná. Som flegmatik. Hlavne pri tom, čo si o mne ľudia myslia a hovoria, pretože to mám viete kde.

Som energická, často “trafená” a veľmi prejavujúca svoje pocity a emócie. Hlavne tie pozitívne. Možno aj preto na ľudí väčšinou pôsobím oveľa mladšie, ako skutočne som (a nie že by mi to nejak vadilo).

Som ambiciózna, vytrvalá a viem sa hrozne rýchlo (a veľa) nadchnúť pre vec. Ak niečo chcem, idem si za tým až kým to nedokončím. Tiež som netrpezlivá a všetko musím mať hneď.

V dobrej spoločnosti som skôr extrovert, no viem sa prepnúť do režimu, kedy rada ľudí len pozorujem, počúvam a všímam si. Niekedy sa zvyknem do toho tak ponoriť, že to vyzerá, že prehnane “zízam”. Nesúdim ľudí na prvý dojem, no už po chvíli môjho “pozorovania” viem odhadnúť ich povahu a to, o akého človeka ide. A aj preto nechápem svoju vlastnosť, kedy sa dokážem druhému človeku rýchlo otvoriť, no zároveň sa dokážem pred tým istým človekom ešte o to rýchlejšie uzavrieť.

Som pozitívna, veriaca v myšlienky a ich energiu a rada snívam. Ak stretnem niekoho, z koho negativita len “srší”, vybudujem si pred ním akúsi obrannú stenu, cez ktorého jeho zlú energiu nepustím, no nepustím už ani človeka samotného. Naučila som sa vyhýbať sa ľudom, ktorý zo mňa “vysávajú” energiu a stretnutia s nimi sú únavné.

Som ženská a pritom mám toho veľa povahovo z chlapa. Tým, že som odmalička vyrastala a trávila čas s ľudmi mužského rodu, mám k nim aj teraz akosi bližšie. Aj keď som už celkom v skorom veku prepadla všetkým týmto beauty veciam, v čisto ženskej spoločnosti sa necítim veľmi prirodzene. Naopak v mužskej spoločnosti sa cítim oveľa uvoľnenejšie a myslím, že je tu aj viac ocenený môj humor. 😀 Moje rozmýšľanie je veľmi ovplyvnené mužmi a asi vďaka tomu nemám niektoré typický ženské vlastnosti – ako napríklad žiarlivosť, no naopak takú intuíciu mám skvelú, a vždy na ňu dám.

Som milujúca a vždy rada pomôžem ľudom, ktorých mám rada. Už sa nesnažím pomôcť každému, pretože ľudia sú nevďační a ešte sami skončíte za toho zlého. Som ten typ človeka, ktorý sa snaží každého chváliť, pretože viem, ako to poteší či povzbudí, v tom čo práve robí, a možno aj preto, že mne samej to niekedy chýba.

Som priateľská, nekonfliktná a väčšinou milá (ak práve nie som hlboko zamyslená, pri čom sa zvyknem mračiť a ľudia majú vtedy pocit, že po nich zazerám). Moja nekonfliktnosť však končí tam, kde sa mi niekto snaží ukrivdiť či ublížiť, aj keď sa snažím byť nad vecou.

Som sarkastická a bez môjho humoru by som asi neprežila. Nie je vždy inteligentný, sem-tam čierny, primitívny či s kvapkou vulgárnosti. Nebudem sa hrať na “dámičku”, pretože taká proste nie som.

“Som netrpezlivá, sebecká a trochu neistá. Robím chyby, nedokážem sa ovládať a občas to so mnou nie je ľahké. Ale pokiaľ ma neznesieš v tých najhorších chvíľach, potom si ma nezaslúžiš ani v tých najkrajších.” – Marylin Monroe

Čo sa týka outfitu, je to niečo, s čím trochu vykračujem zo svojej komfortnej zóny. Ja som ten typ, ktorý neustále nosí tenisky, bez ohľadu na to, o akú príležitosť ide alebo čo mám na sebe. Aj keď majú tieto topánky opätok väčší ako 10cm, sú až prekvapivo pohodlné. To, že v mojom outfite prevažuje čierna nie je nič nezvyčajné. Čiernu milujem, a nemám problém nosiť celočierne outfity. No tu som čiernu na svetríku vymenila za aspoň jednu jesennejšiu farbu, ktorú v iné obdobie ani nevyťahujem (a netuším prečo sa mi horčicová farba v iné obdobia vôbec nepáči :D). K čiernej milujem zlaté doplnky, ktoré mám na kabelke a mojom obľúbenom visiacom chokre (či chokerovi? Ako sa to prosím pekne skloňuje? :D). Popravde, nie som moc sukňová či šatová, no myslím si, že takúto jednoduchú á-čkovú sukňu by mala mať  v šatníku každý žena, pretože krásne tvaruje postavu. Na vlasoch mám momentálne o niečo výraznejšiu farbu ako obvykle (o farbe na vlasy, ktorú som použila som písala v minulom článku). K nej som si zladila lak na nechty a na pery som použila môj obľubený matný metalický rúž na pery, ktorý si veľmi užívam.

Topánky, nadkolienky a sveter – H&M // Kabelka – Gate // Sukňa – Bershka // Choker – Tally Weijl

No tags 8
3 Responses
 • Petush
  november 7, 2017

  Ako som hovorila na Insta, mega ti to sekne. Vyzeráš super vo všetkom, ale toto je taká príjemná zmena, raz za čas treba nahodiť aj štekličky (ževraj :D). Inak z článku mi vyplýva, že sme si vo veľa veciach podobné, asi preto si mi odkedy ťa sledujem tam sympatická <3 A inak horčicová ti fakt sekne! Ja hľadám nejaký horčicový svetrík už dlhšie, odkedy som si spomenula že som jeden mala a netuším kde je :/

 • Karolína Čižmárová
  november 8, 2017

  Si naozaj krásna a ten outfit je ako stvorený pre teba:) Je skvelé, že takto dokážeš o sebe hovoriť otvorene a aj si priznať chyby, málo ľudí to dokáže a taktiže je skvelé, že si pozitívne naladená. Zbožňujem takých ľudí.

 • Viki
  november 10, 2017

  V mnohom čo si napísala som sa totálne našla 😉 Asi by sme si rozumeli. 😛

  Viki Ceglédyová

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.