FAVORITE COMBO & POCHYBNOSTI

by

P

Pochybnosti. Neviem ako u vás, no v mojom živote sa s týmto slovom a pocitmi s ním spojené stretávam docela často. Pochybujem o sebe, svojich rozhodnutiach. A myslím, že nie som sama. Pozeráme sa do zrkadla a pýtame sa sami seba či “sme dosť”. Dosť pekný, múdry, vtipný, vynaliezavý či šikovný na to, aby sme zvládli to, čo chceme. A sociálne siete sú v tomto kapitola sama o sebe. V tomto svete sociálnych sietí, kde keď robíte niečo takto “verejne” každý Vás posudzuje, hodnotí a preberá. Keď vám aj niekto úplne neznámy dokáže napísať niečo hnusné pod fotku bez toho, aby Vás vôbec poznal. Z takýchto vecí som sa našťastie už naučila nerobiť si ťažkú hlavu, predsa len, sama sa viem zkritizovať a zneistiť asi najviac.

Prednedávnom som na IG postla fotku, kde som bola úplne nenalíčená. Kedysi, by ma nikdy nenapadlo, že takúto fotku niekedy vo svojom živote zavesím na internet. Odmalička som zo seba mala komplexy. Z toho, že nemám súmernú tvár, že chcem menší nos, hnedé oči či užšiu tvár. Že nemám rada svoj hlas, začervenanú pleť a popraskané žilky na tvári. Že neznášam svoje kruhy pod očami a vrásky okolo očí, ktoré som mala hádam už v 13. Nevedela som výjsť bez make-upu ani pred dom a nevedela som si predstaviť, že by ma bez neho niekto videl. Niekedy som to s make-upom preháňala, akoby som sa snažila zakryť si tvár čo najviac.

Keď som niekedy počula dievčatá hovoriť o svojich nedokonalostiach, väčšinou som nechápala ani o čom to hovoria, lebo som si nič z toho, čo spomenuli nevšimla. A keď už, tak mi to vôbec neprišlo tak, ako to opisovali. Je zvláštne, že na ostatných si vždy všímam veci, ktoré sú na nich krásne a výnimočné, no na sebe je to o to ťažšie.

Myslím, že niekedy by bolo zaujímavé vidieť sa očami druhých ľudí a potom by sme možno pochopili, že si všetko vytvárame len v svojej hlave, čo myslíte? Že sa len zbytočne zneisťujeme a vlastne sami seba “potápame”.

Tento týždeň sa poriadne oteplilo a ja som vyvetrala nový obľúbený ootd, samozrejme úplne simple, ako ste u mňa zvyknutý. Jeansy, čierne padavé tričko s V výstrihom, ktorý som doplnila setom viacerých zlatých náhrdelníkov. Mne sa veľmi páči kombinovanie viacerých náhrdelníkov a myslím, že tento trend vrstvenia šperkov je stále aktuálny. Obuté mám nové Vansky s platformou, ktoré som zháňala už veľmi dlho a myslím že ich zas budem nosiť k úplne všetkému tak, ako túto strapcovú kabelku. 😀 Na sebe mám už len trenchcoat v baby pink farbe, čo bola proste láska na prvý pohľad.

Trenchcoat – Tally Weijl

Kabelka – HM

Nohavice – Tally Weijl

Topánky – Vans old skool platform

Tričko – HM

Náhrdelníky – Tally Weijl

No tags 6
1 Response
  • Petra
    apríl 9, 2018

    Super článok! Určite budem sledovať ďalej!:) krásne fotky:))

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.