JESENNÝ WISHLIST A TIP AKO UŠETRIŤ PRI ONLINE NÁKUPOCH

by

A

Ako často nakupujete na internete? Ja docela často a preto by som vám dnes chcela dať jeden tip, ako možno pri takomto online nakupovaní ušetriť. Ak nepoznáte cashback portál Tipli.sk, ešte mi poďakujete! 😀 Stačí, ak sa zaregistrujete a predtým, než pôjdete nakupovať, sa na daný e-shop prekliknete z tohto portálu. Po nákupe (do 48h) sa vám na váš profil na tipli pripíšu % z nákupu, podľa toho o aký e-shop pôjde. Ak si ušetrené peniaze budete chcieť vybrať a preposlať na svoj účet, musíte počkať ešte pár dní, pretože obchod musí potvrdiť že ste tovar v zákonej lehote 14 dní nevrátili späť. Registrácia na tipli je veľmi rýchla a jednoduchá. Cez tento portál môžete nakupovať napríklad na známych e-shopoch napríklad ako Notino, Zoot, Deichmann, Asos, Ebay a množstvo ďalších.

 

A teraz už k môjmu jesennému wishlistu:

1. Svetre. Milujem jeseň už len preto, že veľmi rada nosím tie teplé, mäkké a príjemné svetre. A ak sú v krásnych farbách ako tento tmavo modrý z Asosu alebo ten v nádhernom staroružovom odtieni zo Zoot, nutne ich potrebujem!

2. Tekutý matný rúž. To, že milujem rúže ste si určite už všimli. Rada objavujem nové značky a odtiene, ktoré doma ešte nemám. V poslednej dobe ma zaujali tekuté matné rúže od značky The Balm. Čítala som na ne všelijaké recenzie, niektoré dobré niektoré zlé, no viem že každému sedí niečo iné. Ja som napríklad vyskúšala niekoľko tekutých rúžov, ktoré by som si už nikdy viac nekúpila lebo boli naozaj hrozné, no veľa ľudí ich zas naopak miluje. Na fotke je nádherný odtieň s názvom Charming.

3. Braletky. Milujem ich, pretože sú krásne, pohodlné a vyzerajú skvelo keď jemne vykúkajú napríklad z pod svetra.

4. Korektor MUR. Pokračujem kozmetikou, pretože už dlhšie pokukujem po tekutom korektore od Makeup Revolution a sama neviem, prečo som si ho doteraz neobjednala. Videla som na neho skvelé ohlasy a majú ho vo veľkej škále odtieňov – aj naozaj veľmi bledých, aké sa v drogérií nedajú ani zohnať, čo je pre mňa a moju pleť skoro vo farbe bielej steny veľké plus. 😀

5. Autumn Boots. Univerzálny kúsok, ktorý musím túto jeseň doplniť do svojho šatníka sú topánky aké môžete vidieť na fotke. Netuším ako sa tento typ topánok volá, no ja ich volám “bagandže”. Páčia sa mi naozaj k všetkému, k jeanom, saku, kabátu, sukni aj šatám. Tieto sú zo Stradivariusu, no myslím že som podobnú obuv videla aj od deichmann.

6. Paletka očných tieňov. Už celkom dlho som si nekúpila žiadnu paletku očných tieňov, no keď som videla že Makeup Revolution vydal novú paletku v spolupráci s Petrou Lovely Hair, normálne som sa tešila s ňou, pretože to je veľký úspech. Po zhliadnutí niekoľkých videí s touto paletkou som sa ju rozhodla kúpiť, aj keď je tam na mňa celkom dosť teplých tieňov, tá paletka je naozaj krásna, originálna a za cenu 14,99€ za ktorú dostanete 36 očných tieňov sa podľa mňa oplatí. No a kým som dokončila tento článok, už ju mám doma.

7. Zaujímavé sako. Poslednú dobu sa mi na oblečení veľmi páčia rôzne pásiky či káro. A tiež sa mi zapáčili také tie neformálne predĺžené saká. A sako z obchodu Stradivarius, na ktoré som natrafila, spĺňa všetky tieto podmienky, plus je v krásnej jesennej farbe.

8. Jednoduchý kabát. Pri organizovaní svojho šatníka som si uvedomila, že akosi nemám žiadny použiteľný/nositeľný kabát. Páčia sa mi jednoduché strihy, no na jednu stranu by som išla skôr do neutrálnych šedých odtieňov, aby sa kabát hodil naozaj ku všetkému, a na tej druhej pokukujem aj po kabátoch v oveľa výraznejších farbách.

PS: Omrknite občas online letáky a katalógy s oblečením, možno objavíte niečo do vášho wishlistu 😉

 

Článok vznikol v spolupráci s cashback portálom tipli.sk

 

No tags 7

No Comments Yet.

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.