Plagáty ako dokonalý doplnok do interiéru | Desenio

by

K

Čím ste chceli byť, keď ste boli malí? Ja som v tom mala odjakživa jasno, túžila som byť interiérovou dizajnérkou alebo architektkou. Aj to ma asi priviedlo na strednú stavebnú školu, ktorá ma ale veľmi rýchlo vrátila do reality a stále nechápem, ako som ňou prekľučkovala, a vôbec zmaturovala. 😀 No to nič nemení na tom, že doteraz milujem ladenie interiéru a dekorácie, ktoré by som mohla nakupovať nonstop, aj keď ich už nemám kam dávať. A dnes by som vám chcela ukázať, ako vedia jednoduché obrazy krásne zútulniť a dotvoriť atmosféru interiéru.

Všetky obrazy mám zo stránky Desenio, kde nájdete naozaj veľký výber plagátov a tiež rámov prevažne v škandinávskom štýle. Vybrať si môžete z rôznych štýlov – fotografií, ilustrácií, prírodných vzorov či krásnych plagátov s citátmi, ktoré ako vidíte ja mám veľmi rada.

Mnou vybrané plagáty na e-shope nájdete pod týmito menami – Sunset Peony, Flower Wall, Woman by Manhattan Bridge, Palms Above, Bettet Than Yesterday, Make Your Soul Happy, Brooklyn Bridge, Be Kind Pink, Choose Happy. 

Ak by sa Vám na stránke niečo zapáčilo, môžete využiť môj zľavový kódLUSYLIANA” s ktorým získate 25% zľavu (neplatí na rámy a personalizované plagáty). Kód platí len od 25.2 do 27.2.

Čo určite nesmiem zabudnúť spomenúť je aj kvalita plagátov a rámov. Ja som mala predtým plagáty z Aliexpressu a rámy z Jysku či Pepca za pár €, no to sa nedá ani porovnať. Tieto obrazy vyzerajú krásne, kvalitne a rámy sú oveľa hrubšie, takže viac vystupujú zo steny a vyzerajú tak viac “3D”. Veľké plus má odo mňa táto značka aj za jej prístup k životnému prostrediu. Za každý strom, ktorý použijú pri výrobe ich produktov, zasadia 2 nové. Stromy, ktoré používajú pochádzajú zo zodpovedného lesného hospodárstva, ktoré berie ohľad na ľudí a na životné prostredie.

Páči sa Vám takéto osvieženie interiéru s pomocou obrazov? 

Ak áno, určite sledujte @desenio profil na instagrame pre viac inšpirácie. 🙂

Článok obsahuje spoluprácu s e-shopom Desenio.

No tags 5
2 Responses
  • Monika
    február 26, 2020

    Vypadá to skvěle, přesně můj šálek kávy ♥

  • Alžběta Horáková
    november 23, 2022

    Ahojky, ráda bych se zeptala zda nemáš zkušenosti s fotkami na OnlyFans. Ráda bych si ho založila, ale nevím jaké akty fotit….

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.