Moje najobľúbenejšie dekorácie do interiéru? Obrazy!

by

K

Keďže mám v našom novom byte svoju pracovňu, chcela som ju urobiť niečím špeciálnu a steny nenechať len tak čisté a biele. Rozhodla som sa pre betónovú tapetu, na ktorej mi prišlo že by mohli pekne vyniknúť obrazy vo farebnej škále ružová, čierna a biela. A keďže som minulý rok našla záľubu v rastlinách, tak tie na tejto stene tiež nemôžu chýbať. 🙂

Obrazy mám z www.desenio.sk, od ktorých mám doma už niekoľko obrazov a s mojim nákupom som bola vždy spokojná. Nájdete u nich stovky plagátov na výber. Či už hľadáte plagáty s textom, umelecké fotografie, rastlinné motívy, mapy, ilustrácie alebo personalizované výtlačky, určite si vyberiete podľa vášho vkusu.

Na Desenio práve majú 40-50% zľavu na plagáty + 10% zľavu na rámy a ak pri nákupe zadáte kód LUSYLIANA, získate 10% zľavu navyše na plagáty. Zľava platí do 10.1.2022. Plagáty, ktoré som si vybrala ja, môžete nájsť TU.

Okrem kvality plagátov a rámov tiež oceňujem, že Desenio má certifikát FSC®, čo znamená, že stromy používané pri výrobe umeleckých plagátov sú ťažené zodpovedným spôsobom, ktorý poskytuje environmentálne, sociálne a ekonomické výhody pre všetkých zúčastnených.

Článok vznikol v spolupráci so značkou Desenio

No tags 4

No Comments Yet.

What do you think?

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.