Chcete dať vedieť ľudom o svojej firme, značke či produkte? Chcete byť viac vidieť a počuť? Páči sa Vám môj blog či vás zaujal môj instagramový profil? Tak ma neváhajte kontaktovať na e-mail: 

lusyliana@centrum.sk

Pri každej ponuke naozaj zvažujem, či sa hodia do konceptu blogu a či sa budú páčiť najdôležitejším osobám, mojím čitateľom. Žiadne moje hodnotenie produktov či služieb nie je ovplyvnené tým, či mi je za tento obsah zaplatené alebo nie. Platba ovplyvní len to, že sa daný produkt na blogu objaví, nie je však možné ovplyvniť text a celkový dojem z produktu či služby.

Vážim si každú firmu s ktorou mám spoluprácu. Preto, že sú ochotní zaplatiť za moju prácu, čas a snahu. Ak chcete Váš produkt trochu zviditeľniť a myslíte si, že by mi mohol byť Váš produkt blízky, neváhajte ma kontaktovať a napísať mi o Vašej predstave.

Ak si myslíte, že by sa mi Váš produkt mohol páčiť, môžete mi ho poslať na adresu, ktorú Vám uvediem v e-maile. Pri takejto barterovej spolupráci nemôžem garantovať, že sa produkt objaví na blogu či mojich sociálnych sieťach. Stane sa to len vtedy, ak ma zaujme alebo si ho obľúbim.